* 2011 - 2012 VOLEYBOL SEZONU

Not: Oynanmış maçlar için sonradan yapılan bildirimlerin ödemeleri dilekçe geldikten sonra 1-2 Ay içinde hesaplara geçer. Telefonla Hesap bildirimi alınmamaktadır. Ödemelerle ilgili tüm sorunlarınız için dilekçeyle başvurunuz.

Ödeme Durum
Tüm Ödemeler
(Dosyayı indirmek için tıklayınız ve bekleyiniz)
30 Eylül 2011- 01 Ekim 2012 Tarihleri arası (Aroma Ligleri, Türkiye Kupası, Plaj Ligi, Bölgesel, Milli Maç, Altyapı Türkiye Şampiyonası Müsabakaları) Tüm Ödemeler.


Deplasman görevlerine gidiş-dönüş için ödenen otobüs bilet fiyatları rayiç bedellere göre kontrol edilmektedir. Beyan ettiğiniz otobüs bedelinden düşük fiyat hesabınıza geçmiş ise, dilekçe ile otobüs biletini TVF'ye göndermeniz gerekmektedir. Yevmiye ödemeleri görevli olduğunuz günün 1 gün öncesi ve 1 gün sonrası için ödenmekte olup, bu günlerde TVF göreviniz var ise yevmiyeniz yarım ödenir veya hiç ödenmez.

Tahakkuklarla ilgili sorunlarınız için dilekçe veya yukarıda linkleri verilmiş formları kullanınız. Telefonla aramayınız. 2011-2012 tahakkuk listeleri 31.12.2012 tarihine kadar itiraz ve düzeltme için yayında kalır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmaz.