DEPLASMANLI 1-2 VE 3 LİG, BÖLGESEL LİG, T.KUPASI, PLAJ LİGİ , ALTYAPI TÜRKİYE ŞAMPİYONALARI, MİLLİ MÜSABAKA GÖREVLİ ÖDEMELERİ
Ödeme Ödeme Tarihi ve Saati Durum
Ödeme Listesi (Dosyayı indirmek için tıklayınız ve bekleyiniz) 30.09.2013
Pazartesi
Saat: 09.00
5 Ekim 2012 - 28 Eylül 2013 Tarihleri arası müsabaka ödemeleri. Milli Maçlar dahil

Federasyon tarafından gerçekleştirilen görev ödemeleri için yeni açılan hesaplarda TEB şube görevlisine, hesabın “Türkiye Voleybol Federasyonunun Ankara Kızılay Şube 30567 nolu hesabına bağlı maaş sistemine kurum kodu tanımı yapılarak işlenmesi” uyarısının yapılması gereklidir.

Deplasman görevlerine gidiş-dönüş için ödenen otobüs bilet fiyatları rayiç bedellere göre kontrol edilmektedir. Beyan ettiğiniz otobüs bedelinden düşük fiyat hesabınıza geçmiş ise, dilekçe ile otobüs biletini TVF'ye göndermeniz gerekmektedir. Yevmiye ödemeleri görevli olduğunuz günün 1 gün öncesi ve 1 gün sonrası için ödenmekte olup, bu günlerde TVF göreviniz var ise yevmiyeniz yarım ödenir veya hiç ödenmez.

Tahakkuklarla ilgili sorunlarınız için dilekçe veya yukarıda linkleri verilmiş formları kullanınız. Telefonla aramayınız. 2012-2013 tahakkuk listeleri 31.12.2013 tarihine kadar itiraz ve düzeltme için yayında kalır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmaz.