Ödeme Ödeme Tarihi ve Saati                                                         Durum
Ödeme Listesi (Dosyayı indirmek için tıklayınız ve bekleyiniz)

26.07.2014
Pazartesi
Saat: 15:00

25 Eylül 2013 - 30 Haziran 2014 Tarihleri arası müsabaka ödemeleri. 

Türkiye Şampiyonalarında Grup, Yarı Final, Play-Off ve Final maç ödemeleri tamamlanmıştır.

 

Notlar:

Tahakkuk ödemelerinde elektronik sisteme geçilmişitr. Yeni sistemde tahakkuk onayları ve girişleri eski sistemde olduğu gibi gözlemciler tarafından yapılmaktadır. 

Yukarıda linki bulunan Excel dosyasının "durum" bilgisinde yazan tarih aralığında müsabakanız var ama ödeme dosyada bulamıyorsanız müsabakanın gözlemcisi tahakkuk işlemini yapmamış anlamındadır. Müsabaka var ama isminiz yok ise gözlemci tahakkuk girişinizi yapmamış anlamındadır.

Ulusal Hakemler hesap bilgilerini hakem portalına kendileri girmekte olup ödeme dosyasında sarı ile işaretlenmiş satırlar hesap bilgileri hatalı girdiklerini göstermektedir. Hesap Bilgisi düzeltmesini sistemden kendileri yapacaktır. 

İl Hakemleri ilk çıktıkları maçta gözlemci tarafından maçın tahakkukuna hesap bilgileri manuel olarak girilmektedir. ilk girişten sonra diğer maçlarda hesap bilgileri TC yada isimle otomatik gelmektedir. Tüm il hakemleri ilk maçlarında gözlemcinin bu işlemini yaparken yanında olmaları ve hesap bilgilerinin doğru girildiğininden emin olmaları gerekmektedir.

Bu dosyada olan veya olabilecek sarı ödenmemiş satırların düzeltilmesi bir süre daha dilekçe ile yapılacak olup bu süre bittikten sonra dilekçe ile de işlem yapılmayacaktır.

Federasyonumuz tarafından gerçekleştirilen görev ödemeleri için yeni açılan hesaplarda TEB şube görevlisine, hesabın “Türkiye Voleybol Federasyonunun Ankara Kızılay Şube 30567 nolu hesabına bağlı maaş sistemine kurum kodu tanımı yapılarak işlenmesi” uyarısının yapılması gereklidir.

Deplasman görevlerine gidiş-dönüş için ödenen otobüs bilet fiyatları rayiç bedellere göre kontrol edilmektedir. Beyan ettiğiniz otobüs bedelinden düşük fiyat hesabınıza geçmiş ise, dilekçe ile otobüs biletini TVF'ye göndermeniz gerekmektedir. Yevmiye ödemeleri görevli olduğunuz günün 1 gün öncesi ve 1 gün sonrası için ödenmekte olup, bu günlerde TVF göreviniz var ise yevmiyeniz yarım ödenir veya hiç ödenmez.

Tahakkuklarla ilgili sorunlarınız için dilekçe veya yukarıda linkleri verilmiş formları kullanınız. Telefonla aramayınız. 2013-2014 tahakkuk listeleri 31.12.2014 tarihine kadar itiraz ve düzeltme için yayında kalır.