Başkan Özkan Mutlugil görevi devraldı!..

Türkiye Voleybol Federasyonunun (TVF) 3. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimi kazanan Özkan Mutlugil, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı görevini, Erol Ünal Karabıyık’ tan devraldı.

Devir teslim töreninde Erol Ünal Karabıyık’ ın ve Başkan Özkan Mutlugil’ in yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Ekşi, Ahmet Göksu, Bahar Mert Üçoklar ve Federasyon personeli hazır bulundu.

Altı yıldır sürdürdüğü federasyon başkanlığını, dünkü olağan genel kurulda Özkan Mutlugil' e devreden Karabıyık, bugünkü devir teslim töreninin ardından, bir veda mesajı yayımladı.

Karabıyık mesajında,''Altı yılı aşkın süredir yürüttüğüm Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı görevimi, bugün itibarıyla yeni Başkanımız Sayın Özkan Mutlugil'e devretmiş bulunuyorum. Görev sürem içinde Türk voleybolunu bulunduğu noktadan daha ileri götürmek, kalıcı eserler bırakmak, dünyada Türk voleybolu imajını oluşturmak ve voleybolun bütün değerlerine sahip çıkmak için arkadaşlarımla çalıştık. Hedeflerimize ulaşmamızda bize destek ve güç veren başta Sayın Başbakanımız olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı mensuplarına, Spor Genel Müdürlüğü, Spor Toto Teşkilatı, kamu kurum ve kuruluşlarının çok değerli yöneticileri, sporcular, aileleri, antrenörler, hakemler, spor basını ve Türkiye Voleybol Federasyonu kurullarında görev alanlar, Türkiye Voleybol Federasyonu çalışanları ve voleybol camiasının bütün mensuplarına teşekkür eder, federasyonumuzun yeni yönetimine başarılar dilerim'' derken Başkan Mutlugil’ i bir kez daha tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil de devir teslim töreni sırasında Erol Ünal Karabıyık’ a bugüne kadar yaptığı hizmetlere teşekkür etti.

Başkan Mutlugil, Erol Ünal Karabıyık’ la yönetim kurullarında birlikte çalıştıklarını, verilen hizmetler ve yapılan işlerde küçük de olsa katkılarının bulunmasının kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Başkan Mutlugil, Eski TVF Başkanı Erol Ünal Karabıyık’ ı arabasına kadar uğurlayarak veda etti.